X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

سایت پارالمپیک اعلام کرد :
بسکتبال با ویلچر ایران تا سال 2013 محروم شد
بسکتبال با ویلچر ایران به دلیل انصراف از حضور در دیدار یک چهارم نهایی بازی های پارالمپیک 2008 پکن مقابل آمریکا تا سال 2013 از حضور در کلیه رقابت ها محروم شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت پارالمپیک، تیم بسکتبال با ویلچر ایران در مرحله یک چهارم نهایی پارالمپیک 2008 پکن به دلیل تغییر زمانی جدول رقابت ها، از حضور مقابل تیم آمریکا انصراف داد. کمیسیون موضوعات قانونی فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر در خصوص این موضوع تشکیل جلسه داد و در نهایت طبق ماده 10/23 بند E 1/34 و P 2 فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر، در خصوص بسکتبال با ویلچر ایران تصمیمات زیر را اتخاذ کرده است:

* بسکتبال با ویلچر ایران تا روز اول ژانویه سال 2013 از حضور در کلیه میادین بین المللی محروم شد.

* سازمان ملی بسکتبال با ویلچر ایران مبلغ 5 هزار دلار آمریکا جریمه شده است. 

 

 

 

این محرومیت بدین معنی است که هیچ عضو رسمی، بازیکن و یا هر شخص دیگری که زیر مجموعه بسکتبال با ویلچر ایران است اجازه نخواهد داشت در رقابت های های باشگاهی برون مرزی و حتی تورنمنت های دوستانه فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر شرکت کند. بدیهی است رعایت نکردن این جرایم، محرومیت های بیشتری را در پی خواهد داشت.

سازمان بسکتبال با ویلچر ایران حق دارد تا دو ماه دیگر نسبت به رای اتخاذ شده اعتراض کند. این محرومیت تا این تاریخ به صورت معلق باقی می ماند.